Холивуд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Холивуд

Холивуд
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Квартирата на Трейси Боумън
Из коридорите I_icon_minitimeСъб Апр 17, 2010 8:09 am by Роузи МакБенет

» Герои на учителите
Из коридорите I_icon_minitimeЧет Апр 15, 2010 3:27 am by Кимбърли Анн Блекхарт

» Вълшебният водопад
Из коридорите I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 1:45 pm by Трейси Боумън

» До 1000 и обратно
Из коридорите I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 12:33 pm by Роузи МакБенет

» Склад
Из коридорите I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:24 am by Трейси Боумън

» Плажът
Из коридорите I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:20 am by Авелин Дулари

» Класна стая
Из коридорите I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:19 am by Трейси Боумън

» Съобщения
Из коридорите I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:17 am by Трейси Боумън

» Клюки
Из коридорите I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 9:04 am by Роузи МакБенет


 

 Из коридорите

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Авелин Дулари
Директор!Учител по Астрономя и ЧИ.
Директор!Учител по Астрономя и ЧИ.
Авелин Дулари


Брой мнения : 89
Дата на регистрация : 13.03.2010

Из коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Из коридорите   Из коридорите I_icon_minitimeНед Мар 14, 2010 8:59 am

Коридорите на Алинор са много и човек лесно може да се изгуби в тях,търсейки някой кабинет.Те са просторни и каменни.Има големи прозорци из всички коридоте.Много често се срещат ученици,които просто се шлаят,или си говорят,подпряли се на някоя каменна стена.
Върнете се в началото Go down
Ейнджъл Джонсън
Четвърти курс
Четвърти курс
Ейнджъл Джонсън


Брой мнения : 40
Дата на регистрация : 01.04.2010

Из коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из коридорите   Из коридорите I_icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 9:52 am

Излязох от стаята си малко ядосана на Амелия. Лутах се около 10 минути. Завих наляво и се оказах в по-оживен коридор. Видях Директорката да говори с някакви хора. Приличаха на ученици. Погледнах я. Тя беше толкова млада, не можех да повярвам как упралява това училище сама. Тя отпрати учениците. Погледна ме и тръгна към мен с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Авелин Дулари
Директор!Учител по Астрономя и ЧИ.
Директор!Учител по Астрономя и ЧИ.
Авелин Дулари


Брой мнения : 89
Дата на регистрация : 13.03.2010

Из коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из коридорите   Из коридорите I_icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 10:15 am

Високата, стройна фигура на Авелин се съзираше отдалече. Брюнетката говореше с няколко ученици, които я питаха разни неща относно учебните предмети. Тя беше облечена с дълга, черна рокля. Откакто младата дама беше директорка на Айдлен, гардеробът `и беше коренно променен. Вече имаше само официални дрехи, както и се предполагаше за една директорка. Роклята `и подчертаваше изваяното `и тяло. Финаги се е поддържала във форма, въпреки че никога не се е нуждаела от това. Авелин забеляза, че някакво момиче се приближава към нея. След като другата групичка второкурсници се отдалечи, ученичката се приближи. Тъмнокоската веднага разбра, че момичето е от четвърти курс и се казва Ейнджъл Джонсън. Освен трите способности, които притежаваше, Ав умееше поне малко да чете мисли. Щом Ейнджъл се приближи, директорката я поздрави, както подобаваше.
- Здравейте, госпожице Джонсън - каза Авелин и се усмихна насилствено, но никой не би разбрал това. Никога не е била по "позитивните емоции", но благодарение на магнетизма `и, както и редица други неща, усмивките `и винаги бяха "естествени".
- Какво ви води насам? - попита Селин и погледна момичето, което изглежда се беше стреснало.
Върнете се в началото Go down
Ейнджъл Джонсън
Четвърти курс
Четвърти курс
Ейнджъл Джонсън


Брой мнения : 40
Дата на регистрация : 01.04.2010

Из коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из коридорите   Из коридорите I_icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 10:20 am

Приближих се до нея и забелязах, че тя наистина беше изключително красива.
-Ами аз нали съм нова в училището и разглеждам. Разбирам, че училището е страхотно. И много ви благодаря за стаята. Прекрасна е. - усмихнах се. Може би съм и подсказала, че не съм по усмивките.
-Може ли да ви попитам нещо? Моята сила е да говоря с мъртвите. Е сестра ми - мъртвата ми сестра е с мен. Има ли някакъв проблем с това?
Върнете се в началото Go down
Авелин Дулари
Директор!Учител по Астрономя и ЧИ.
Директор!Учител по Астрономя и ЧИ.
Авелин Дулари


Брой мнения : 89
Дата на регистрация : 13.03.2010

Из коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из коридорите   Из коридорите I_icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 10:43 am

Авелин се засмя, а гласът `и иззвънтя като камбанка. След това проговори.
- Виж, Ейнджъл, сестра ти не може да е с теб постоянно. Все пак тя е мъртва. Способността некросила ти дава възможност да виждаш от време на време силуети, приличащи на мъртви хора, които си познавала. Това, че сте си говорили например, не означава, че тя постоянно ще е с теб. Ще идва, след това ще си тръгва. След месец-два, може и повече, отново ще се появява. Но понякога наистина може да бъде страшна и да иска да те нарани. Не искам да те плаша с думите си, но няма защо да крия истината от теб - каза Авелин. Наистина си личеше, че е една наистина зряла млада дама, която е достойна за директорския пост. Само по думите `и, по обноските `и, това се забелязваше. Няколко учители помахаха на Селин, а тя им отвърна, след това отново се обърна към Ейнджъл.
Върнете се в началото Go down
Ейнджъл Джонсън
Четвърти курс
Четвърти курс
Ейнджъл Джонсън


Брой мнения : 40
Дата на регистрация : 01.04.2010

Из коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из коридорите   Из коридорите I_icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 10:52 am

-Ами тя наистина си е малко досадна. Но няма значение. Мерси за отговора все пак. Ами... искате ли да се поразходим? Да ме разведете из училището ако нямате нищо против. Или не няма значение сигрно сте доста заета.
Погледнах я и още веднъж се удивих от авторитета който излъчваше тя.
Върнете се в началото Go down
Хенри Столнбърг
Първи курс
Първи курс
Хенри Столнбърг


Брой мнения : 16
Дата на регистрация : 02.04.2010

Из коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из коридорите   Из коридорите I_icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 11:48 am

Днес беше първият ден откакто пристигна във академията и след като се настани във стаята на първокурсниците,излезе от помещението и тръгна към входната зала.Не беше гладен,затова след кратко колебание реши да търгне по коридорите на същия етаж,който се намираха от дясната му страна.Засега разполагаше със достатъчно свободно време,така че реши че малко разнообразие ще го ободри малко.Не беше виждал нън училището друг човек,атка че тръгна по тъмните коридори със намарението да се запознае със някой.Взе си един фенер,защото наоколо беше тъмно и не беше сигурен на какво може да попадне във мрака или пък да стане нещо и да изгуби пътя назад.Момчето не беше от децата,който се страхуваха и доста смело започна да върви,като отвреме навреве гледаше къде ходи и със фенерчето осветяваше пътя си,за да види дали пък наоколо няма таен тунел или пък врта водеща към друг изход от училището.
Върнете се в началото Go down
Ейнджъл Джонсън
Четвърти курс
Четвърти курс
Ейнджъл Джонсън


Брой мнения : 40
Дата на регистрация : 01.04.2010

Из коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из коридорите   Из коридорите I_icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 11:58 am

Аз и г-цата тръгнахме по коридора.
След половин час прекаран в разговори и ходене по коридорите срещнахме едно момче.
-Здравей. Ти си Хенри нали? Аз съм директорката г-ца Дулари, а това е Ейнджъл - също нова ученичка.
-Приятно ми е. - казах аз. -Но трябва да тръгвам. Не съм си разопаковала багажа още. Беше ми много приятно г-це Директор. И с теб Хенри. Сигурна съм, че ще се виждаме.
Върнете се в началото Go down
Трейси Боумън

Трейси Боумън


Брой мнения : 14
Дата на регистрация : 05.04.2010

Из коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из коридорите   Из коридорите I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 12:13 pm

Двете се рахождаха и си говореха. Трейс и разказа за живота си. Луна и разказа за нейния. Тя знаеше че не трябва да се сприятелява много с учениците, но харесваше момичето и реши да и предложи да и стане поркровител.
-Искаш ли да съм ти ментор? -попита тя. -Ако нямаш имам предвид...
Върнете се в началото Go down
Ейнджъл Джонсън
Четвърти курс
Четвърти курс
Ейнджъл Джонсън


Брой мнения : 40
Дата на регистрация : 01.04.2010

Из коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из коридорите   Из коридорите I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 12:20 pm

Луна много се въодушеви от това предложение. Тя харесваше г-ца Боумън или както тя и каза да и казва - Трейс.
-Естествено, че нямам. И да искам да сте ми ментор. Но с най-добрата ми приятелка искахме да имаме общ ментор. Нали няма да е проблем?
Тя много хареса да има двете най-готини момичета в училището за ментор и БФФ. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Трейси Боумън

Трейси Боумън


Брой мнения : 14
Дата на регистрация : 05.04.2010

Из коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из коридорите   Из коридорите I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 12:24 pm

-Eстествено, че няма проблем. Ще ми е много приятно да имам две страхотни момичета. Ще станем добри приятелки нали.
Тя беше много въудошвена от идеята и знаеше отговорностите които трябва да поеме за две момичета. Луна беше възпитана и мила и сигурно и другото момиче ще е такова.
Върнете се в началото Go down
Роузи МакБенет
Първи курс
Първи курс
Роузи МакБенет


Брой мнения : 56
Дата на регистрация : 20.03.2010

Из коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из коридорите   Из коридорите I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 1:21 pm

Роузи се затича по коридорите, когато зърна Луна и още една г-ца.
-Здравейте!-Роузи се усмихна.
-Аз съм Роузи МакБенет, приятелка на Луна. А вие сте?-Рижавелката подаде ръка на непознатата г-ца.
-Трейси Боумън.-Учителката изглежда очакваше друга реакция от страна на първокурсничката, но все хвана ръката на момичето и се усмихна.
-Луна, ако знаеш какво е направил Тики. Направо...Много ме ядоса.Ъм...Не прекъсвам нищо, нали?
Върнете се в началото Go down
Ейнджъл Джонсън
Четвърти курс
Четвърти курс
Ейнджъл Джонсън


Брой мнения : 40
Дата на регистрация : 01.04.2010

Из коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из коридорите   Из коридорите I_icon_minitimeСря Апр 07, 2010 10:52 am

-Не въобще не. Знаеш ли че ни уредих ментор? -повдигнах вежди аз и посочих Трейси. -Тя е учителката по приложение на силата и се съгласи да е покровител и на двете ни. Надявам се да нямаш нищо против?
-Естествено че не. -каза тя въудошевено.
-Значи е решено. Вече имаме покровителка. -двете заподскачахме заедно а Трейс ни гледаше с въудошевление.
Трите поехме по коридора изпълнени с вълнение.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Из коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из коридорите   Из коридорите I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Из коридорите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Холивуд :: Академия Айдлен :: Входната зала-
Идете на: