Холивуд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Холивуд

Холивуд
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Квартирата на Трейси Боумън
Вълшебният водопад I_icon_minitimeСъб Апр 17, 2010 8:09 am by Роузи МакБенет

» Герои на учителите
Вълшебният водопад I_icon_minitimeЧет Апр 15, 2010 3:27 am by Кимбърли Анн Блекхарт

» Вълшебният водопад
Вълшебният водопад I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 1:45 pm by Трейси Боумън

» До 1000 и обратно
Вълшебният водопад I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 12:33 pm by Роузи МакБенет

» Склад
Вълшебният водопад I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:24 am by Трейси Боумън

» Плажът
Вълшебният водопад I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:20 am by Авелин Дулари

» Класна стая
Вълшебният водопад I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:19 am by Трейси Боумън

» Съобщения
Вълшебният водопад I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:17 am by Трейси Боумън

» Клюки
Вълшебният водопад I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 9:04 am by Роузи МакБенет


 

 Вълшебният водопад

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Авелин Дулари
Директор!Учител по Астрономя и ЧИ.
Директор!Учител по Астрономя и ЧИ.
Авелин Дулари


Брой мнения : 89
Дата на регистрация : 13.03.2010

Вълшебният водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Вълшебният водопад   Вълшебният водопад I_icon_minitimeСря Мар 17, 2010 1:25 pm

Вълшебният водопад бе едно от най-красивите места в училището за магии Айдлен. Блестяща вода се стичаше от скалите, а водопадът бе заобиколен от невероятна природа - палми, омайни растения и ароматни цветя. Хиляди магически животни бяха там, като например еднорози, феи и т.н. Много малко ученици знаят за това място.
Върнете се в началото Go down
Роузи МакБенет
Първи курс
Първи курс
Роузи МакБенет


Брой мнения : 56
Дата на регистрация : 20.03.2010

Вълшебният водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебният водопад   Вълшебният водопад I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 12:33 pm

Роузи беше седнала на една скала. Толкова много неща й се случиха напоследък. И то все хубави. Първо си намери страхотна приятелка, а после двете си намериха и ментор. Но всичко това много я натоварваше, затова тя бе дошла тук-при Вълшебния водопад, за да послуша бълбукащата вода и да се оттърси от всички мисли.


Последната промяна е направена от Роузи МакБенет на Чет Апр 08, 2010 12:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Трейси Боумън

Трейси Боумън


Брой мнения : 14
Дата на регистрация : 05.04.2010

Вълшебният водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебният водопад   Вълшебният водопад I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 12:39 pm

Трейс реши да се разходи, защото още не беше разгледала цялото училище. Тръгна към водопада и се натъкна на Роузи, сладкото момиче от 1ви курс на което беше станала покровител.
-Здравей Роуз. Как си? Не се познаваме много добре но очаквам това да стане за в бъдеще и смятам че ще станем много добри приятелки. -почна Трейси.
Върнете се в началото Go down
Роузи МакБенет
Първи курс
Първи курс
Роузи МакБенет


Брой мнения : 56
Дата на регистрация : 20.03.2010

Вълшебният водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебният водопад   Вълшебният водопад I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 1:02 pm

-Здравейте г-це Боумън. Аз съм добре. А вие как сте?
-Аз също съм добре.-Г-ца Боумън седна на скалата до Роузи. Започнаха да си приказват за живота си преди пристигането в Айдлен. Червенокоската остана с впечатлението, че Трейси е много мила.
-Водата действа успокояващо, нали?-попита Роузи и легна на скалата. Г-ца Боумън я погледна малко странно.
-Просто искам да видя света през очите на буболечките!-каза първокурсничката. След това и двете се засмяха.
Върнете се в началото Go down
Трейси Боумън

Трейси Боумън


Брой мнения : 14
Дата на регистрация : 05.04.2010

Вълшебният водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебният водопад   Вълшебният водопад I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 1:10 pm

-Ей и занапред не ми викай г-це Боумън , ами Трейс. Искам да съм ваша приятелка, а не тази която ви сгащва при всяка тъпотия. Помня моя ментор. Оо, той беше толкова готин. Нямаше друг като него. -двете се захилиха. Трейс продължи: -Аз все още съм с тийнейджърско виждане на нещата, само дето задълбавам много в подробности. И много говоря... Искаш ли да се поразходим из училището да видим дали има готини момчета? -тя закима към Роузи.
Върнете се в началото Go down
Роузи МакБенет
Първи курс
Първи курс
Роузи МакБенет


Брой мнения : 56
Дата на регистрация : 20.03.2010

Вълшебният водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебният водопад   Вълшебният водопад I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 1:34 pm

-Ами да. Да вървим.
Двете станаха и се запътиха към училището. Докато вървяха Роуз попита:
-Трейси знаеш ли къде има магазини наоколо? Мисля да си боядисам косата, защото хората тук ме гледат малко странно. Искам някакъв цвят, които да не се откроява чак толкова. Засега съм се спряла на тъмночервено.-Роузи пусна една от глуповатите си усмивки.

Върнете се в началото Go down
Трейси Боумън

Трейси Боумън


Брой мнения : 14
Дата на регистрация : 05.04.2010

Вълшебният водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебният водопад   Вълшебният водопад I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 1:45 pm

-Аз имам бои в моята стая. Всеки цвят който ти трябва. Не че ми трябва, имам метаморфия но както и да е. Хайде към моята стая. -двете тръгнаха към стаята на Трейс за да боядисват косата на Роуз.

П.С. Ти пиши първа защото аз вече съм писала там. Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вълшебният водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебният водопад   Вълшебният водопад I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вълшебният водопад
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Холивуд :: Извън замъка :: Вълшебният водопад-
Идете на: