Холивуд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Холивуд

Холивуд
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Квартирата на Трейси Боумън
Ученическата зала I_icon_minitimeСъб Апр 17, 2010 8:09 am by Роузи МакБенет

» Герои на учителите
Ученическата зала I_icon_minitimeЧет Апр 15, 2010 3:27 am by Кимбърли Анн Блекхарт

» Вълшебният водопад
Ученическата зала I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 1:45 pm by Трейси Боумън

» До 1000 и обратно
Ученическата зала I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 12:33 pm by Роузи МакБенет

» Склад
Ученическата зала I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:24 am by Трейси Боумън

» Плажът
Ученическата зала I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:20 am by Авелин Дулари

» Класна стая
Ученическата зала I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:19 am by Трейси Боумън

» Съобщения
Ученическата зала I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:17 am by Трейси Боумън

» Клюки
Ученическата зала I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 9:04 am by Роузи МакБенет


 

 Ученическата зала

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Авелин Дулари
Директор!Учител по Астрономя и ЧИ.
Директор!Учител по Астрономя и ЧИ.
Авелин Дулари


Брой мнения : 89
Дата на регистрация : 13.03.2010

Ученическата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Ученическата зала   Ученическата зала I_icon_minitimeПон Мар 15, 2010 1:01 pm

Ученическата зала беше голяма, обзаведена като модерно кафене. Върху барплота бяха наредени всички ястия за всеки ден, а също така имаше и една отделна маса за напитките.
Ученическата зала P237409-Amsterdam-Simpel_Restaurant
Върнете се в началото Go down
Ейнджъл Джонсън
Четвърти курс
Четвърти курс
Ейнджъл Джонсън


Брой мнения : 40
Дата на регистрация : 01.04.2010

Ученическата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученическата зала   Ученическата зала I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 4:33 am

Двете незнаеха къде да отидат и се разходиха към столовата което си беше точно кафене. Взеха си по една ''Кола'' от бара и седнаха. Имаше и няколко други ученици на другите маси които като видяха момичетата им изхчръкнаха очите. Двете противоположности ходеха заедно. А Луна и Роуз като го видяха умряха да се смеят.
-Така ... ти да виждаш някоя готино момче някъде? -Луна не беше по момчетата, но трябваше да започне тема.
Върнете се в началото Go down
Роузи МакБенет
Първи курс
Първи курс
Роузи МакБенет


Брой мнения : 56
Дата на регистрация : 20.03.2010

Ученическата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученическата зала   Ученическата зала I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 4:41 am

-Ами не. Всички изглеждат някак еднакви...коси,дрехи..Аз харесвам момчетата, които изглеждат различно и не им пука за мнението на другите.
Момичето отпи една глътка и попита Луна:
-Ти досега видя ли готини момчета?
Тогава се чу смях зад гърбя на Роуз. Там седяха други ученици и явно нещо им беше много смешно. Роуз разбра за какво се хилят. Успя да улови мислите на всеки един от тях и беше явно, че те подслушват двете момичета. Червенокоската се обърна към тях с тих и спокоен тон:
-Трябва да се научите да подслушвате по по-дискретен начин, защото сега сте ставате смешни с жалките си опити.
Върнете се в началото Go down
Ейнджъл Джонсън
Четвърти курс
Четвърти курс
Ейнджъл Джонсън


Брой мнения : 40
Дата на регистрация : 01.04.2010

Ученическата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученическата зала   Ученическата зала I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 4:53 am

Луна ги погледна. Бяха групичка от момичета и няколко момчета. Изглежда те бяха ВИП-а в училището. Тя се засмя.
-Остави ги Роузи. Тези тук са такива сноби, че не се усещат.
-Ти на кого викаш сноб ве? -стана една много издухана на вид блондинка.
-Не искаме скандали искаме само да ни оставите намира. -изглежда тя владееше водата защото ме поля с вода без да пипа нищо. Усещах гримът ми да се разтича. Не можах да кажа нищо и изчаках Роуз да им каже каквото има и да си ходим.
Върнете се в началото Go down
Роузи МакБенет
Първи курс
Първи курс
Роузи МакБенет


Брой мнения : 56
Дата на регистрация : 20.03.2010

Ученическата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученическата зала   Ученическата зала I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 5:10 am

Роузи рядко можеше да бъде ядосана. Но сега беше бясна.
-Слушай Барби по-добре не се закачай с нас. Защото мога да раздрънкам всичките ти тайни на хората, които най-малко трябва да знаят.
-Ха, я гледай първокурсничката ква е отворена.-Блондинката се приближи до Роузи.-Виж Рижавелке, тук има правила, които ние въвеждаме. И ако не знаеш кое е по-добро за теб просто ги следваш. Ясно?
Роузи избухна в смях а другите ученици започнаха да се изнервят.
-Вероятно онова момче с черната коса не знае, че го харесваш. И не ме питай откъде знам-влядея Телепатия и туко що научих някои неща за вас, които едва ли искате да бъдат казани.
Блондинката се вцепени на място, а момчето с черната коса стоеше изумено.
-Чао!Беше ми приятно!-провикна се Роузи и излезе от залата.
Върнете се в началото Go down
Ейнджъл Джонсън
Четвърти курс
Четвърти курс
Ейнджъл Джонсън


Брой мнения : 40
Дата на регистрация : 01.04.2010

Ученическата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученическата зала   Ученическата зала I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 12:00 pm

Луна тръгна из училището да търси Роуз която така умело и избяга. Влезе в трапезарията където за радост нямаше никой. Само едно момиче, което и се стори като учителка четеше облегната на стената.
-Здравейте. Да сте виждали едно момиче с рижава коса. Аз съм Луна. Приятно ми е. -тя ми се усмихна и се прибложи.
Върнете се в началото Go down
Трейси Боумън

Трейси Боумън


Брой мнения : 14
Дата на регистрация : 05.04.2010

Ученическата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученическата зала   Ученическата зала I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 12:09 pm

Трейс видя едно готическо момиче да се приближава към нея. Тя беше доста симпатична.
-Аз съм Трейси Боумън. Преподавател по приложение на силата. Ами не съм виждала момичето което ми описваш. Искаш ли да се поразходим докато намерим приятелката ти. Не познавам никой тук и имам шанс да опозная учениците.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ученическата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученическата зала   Ученическата зала I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ученическата зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Входната зала
» Училеската зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Холивуд :: Академия Айдлен :: Трапезарията-
Идете на: