Холивуд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Холивуд

Холивуд
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Квартирата на Трейси Боумън
Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeСъб Апр 17, 2010 8:09 am by Роузи МакБенет

» Герои на учителите
Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeЧет Апр 15, 2010 3:27 am by Кимбърли Анн Блекхарт

» Вълшебният водопад
Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 1:45 pm by Трейси Боумън

» До 1000 и обратно
Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 12:33 pm by Роузи МакБенет

» Склад
Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:24 am by Трейси Боумън

» Плажът
Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:20 am by Авелин Дулари

» Класна стая
Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:19 am by Трейси Боумън

» Съобщения
Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 11:17 am by Трейси Боумън

» Клюки
Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 9:04 am by Роузи МакБенет


 

 Стаята на Талула Хейл

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Талула Хейл
Трети курс
Трети курс
Талула Хейл


Брой мнения : 31
Дата на регистрация : 21.03.2010

Стаята на Талула Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Талула Хейл   Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeНед Мар 21, 2010 10:05 am

Стаята на Тай беше "откачена" точно както самата нея. Всичко беше в бяло, лилаво, розово, тук таме синьо, сиво и черно. Общо взето шарено каквото тя го обичаше.
Леглото й бе кръгло и поставено в средата. Най-страното беше ваната в ъгъла. Не, не беше вана, в която да се къпе, там слагаше книгите си...Мхммм, вана пълна с книги...


Стаята на Талула Хейл Pop-Bedroom-Design-Collection-by-Altamoda-550x346

Банята и тоалетната

Стаята на Талула Хейл Mimo-Bathroom-collection-from-Laufen
Върнете се в началото Go down
http://houseofnightbgschool.vampire-legend.com
Талула Хейл
Трети курс
Трети курс
Талула Хейл


Брой мнения : 31
Дата на регистрация : 21.03.2010

Стаята на Талула Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Талула Хейл   Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeНед Мар 21, 2010 10:59 am

След като Ан така доброволно беше предложила да ми помогне с багажа, просто нямаше как да й откажа. И без това щях да прекарам часове наред в редене на гардероба, не ми се искаше да ги прекарам разговаряйки с котката си.
Когато видях името си изписано върху бяла врата в дъното на предпоследния етаж, плахо натиснах дръжката и отворих примижавайки.
Когато се осмелих да погледна с изненада останових, че стаята ми беше досущ като една от стаите в имението ни в Лондон. Всичко беше наредено, като изключим дрехите. Ахнах тихо и влязох с усмивка.
- Добре дошла в бърлогата ми... - казах на Ан.
Пуснах нещата на пода и положих Белисима на леглото.
Върнете се в началото Go down
http://houseofnightbgschool.vampire-legend.com
Анна Беликов
Четвърти курс
Четвърти курс
Анна Беликов


Брой мнения : 12
Дата на регистрация : 21.03.2010

Стаята на Талула Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Талула Хейл   Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeНед Мар 21, 2010 11:07 am

-Лаул.-едва успях да го кажа.Стаята и бе много по-хубава и много по-просторна от моята.Имаше красива баня и още по-красиво легло.
Оставих Пух на дивана до Бел.Погледнах към куфарите и после отново към Тай.Навих ръкавите на ризата си.
-Е, да започваме.-казах и двете се засмяхме.
Върнете се в началото Go down
Талула Хейл
Трети курс
Трети курс
Талула Хейл


Брой мнения : 31
Дата на регистрация : 21.03.2010

Стаята на Талула Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Талула Хейл   Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeНед Мар 21, 2010 11:11 am

Преди да започнем реших да пусна и малко музика. Взех дистанционното за уредбата и пуснах един от дисковете, а след това започнах лекичко да си препявам, макар и фалшиво.
- Добре хайде. - отворих куфарите, а след това и двукрилия гардероб.
С изненада останових, че вътре не беше чак толкова малък колкото очаквах и това ме зарадва.
- Да започнем с блузките, после потници, суичери и якета. - казах на Ан и се захванах да подреждам, като междувременно поддържах разговор.
- Ти от къде идваш?
Върнете се в началото Go down
http://houseofnightbgschool.vampire-legend.com
Анна Беликов
Четвърти курс
Четвърти курс
Анна Беликов


Брой мнения : 12
Дата на регистрация : 21.03.2010

Стаята на Талула Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Талула Хейл   Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeНед Мар 21, 2010 11:19 am

-Аз идвам от Франция.
-А ти от къде идваш?-попитах аз.
След това се заех да вадя и подреждам потниците.Докато ги вадих забелязах, че тя има много хубави дрехи и обувки.От време на време поглеждах към нашите котки, да не би да правят щорутии, но те кротко и спокойно си седяха и се гледаха.
Върнете се в началото Go down
Талула Хейл
Трети курс
Трети курс
Талула Хейл


Брой мнения : 31
Дата на регистрация : 21.03.2010

Стаята на Талула Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Талула Хейл   Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeПон Мар 22, 2010 10:55 pm

- От Лондон. - отвърнах й аз. - Имаме наистина красиво имение там и смея да твърдя, че семейството ми е доста сплотено. Определено ми липсват, но мисля, че това училище е едно нова начало за мен. - кимнах леко продължавайки да нарежда блузките си и установявайки, че повече от половината вече не ги нося и нямат работа тук. Е все пак не можех да се разделя с тях.
- Преди учих в друго училище, но то се разпадна след война с немъртви и нашите ме преместиха. - погледнах я и се усмихнах.
- Имаш ли брат, сестра?
Върнете се в началото Go down
http://houseofnightbgschool.vampire-legend.com
Анна Беликов
Четвърти курс
Четвърти курс
Анна Беликов


Брой мнения : 12
Дата на регистрация : 21.03.2010

Стаята на Талула Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Талула Хейл   Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeВто Мар 23, 2010 5:26 am

-Не.Нямам.Но много съм искала да имам.-казах за и се засмях.
Тя беше много добра и интелигентна.Обичах да съм сред такива хора.Чуствах се равна с тях.
След няколко часа свърших ме с подреждането на дрехите на Тал.
-Аз трябва да тръгвам.МНого се радвам, че помогнах.-казах аз.
Станах от земята.Взех Пухчо и отидох към вратата.
-Ще се видим пак.-казах и излязох.
Върнете се в началото Go down
Талула Хейл
Трети курс
Трети курс
Талула Хейл


Брой мнения : 31
Дата на регистрация : 21.03.2010

Стаята на Талула Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Талула Хейл   Стаята на Талула Хейл I_icon_minitimeВто Мар 23, 2010 11:29 am

- Чао! И благодаря! - провиках се след нея, а след това се завъртях около остта си пляскайки веднъж с ръце.
Стаята ми определено беше доста хубавка, хич не се оплаквах, че е таква. Оставаше само да изсипя книгите във ваната или по-скоро да добавя тези, които носех със себе си.
Отворих куфарчето пълно с книги и една по една ги сложих във ваната, разположена в ъгъла на стаята.
Взех си една от книжките, четеше ми се "Ромео и Жулиета", а факта че я знаех почти не изуст не ми пречеше да я прочета отново.
Седнах на леглото си, а Бел се сви на корема ми и замърка докато аз разгръщах книгата.
Върнете се в началото Go down
http://houseofnightbgschool.vampire-legend.com
Sponsored content





Стаята на Талула Хейл Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Талула Хейл   Стаята на Талула Хейл I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Талула Хейл
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Ейнджъл
» Стаята на Роузи МакБенет
» Стаята на Хенри Столнбърг
» Стаята на Крейстън Хейт и Анна Беликов

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Холивуд :: Академия Айдлен :: Квартирите на Трети курс-
Идете на: